O nas

Firma Install Group została założona w 2012 roku przez Adama Poliwkę jako firma specjalizująca się głównie w wykonywaniu instalacji i sieci elektrycznych, sanitarnych oraz gazowych. W kolejnych latach firma bardzo szybko się rozwija. Zakupione zostały m.in. maszyny budowlane tj. koparko-ładowarka, koparka obrotowa, ładowarka teleskopowa, wywrotka, dzięki czemu działalność poszerzyła swoją ofertę o roboty ziemne, przyłącza i sieci elektryczne, sanitarne, gazowe. Od początku istnienia firma współpracuje z deweloperami, inwestorami, biurami projektowymi, organami administracji publicznej.

W firmie Install Group zatrudnieni są wysoko wykwalifikowani pracownicy posiadający wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty do wykonywania świadczonych przez firmę usług. Każda nasza instalacja zakończona jest wykonaniem pomiarów i niezbędnych prób oraz przekazaniem odpowiedniej dokumentacji klientowi. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług oraz zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę. Kilkuletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiło, że potrafimy dopasować się do potrzeb i oczekiwań klienta.

Posiadamy szeroką ofertę usług budowlanych. Działamy na terenie miasta Lubin i okolicy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, przeglądania strony internetowej i kontaktu!

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goiku ssimos ducimus qui blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque corrupti quos.